Nowy kurs – „Opiniowanie psychologiczne w sprawach sądowych”

psilibraZapraszamy Państwa do udziału w pierwszej edycji kursu „Opiniowanie psychologiczne w sprawach sądowych – ćwiczenia”. Celem zajęć jest umożliwienie studentom wieloaspektowego spojrzenia na zagadnienie opiniowania psychologicznego na potrzeby organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości. Największy nacisk będzie położony na umiejętności praktyczne związane nie tylko z samym przeprowadzaniem badań i pisaniem opinii, ale także z zaznajamianiem się z aktami sprawy i przedstawieniem opinii przed sądem. Kurs został stworzony dzięki dofinansowaniu z Funduszu Innowacji Dydaktycznych UW i środków Wydziału Psychologii UW. Jest przygotowywany we współpracy Wydziału Psychologii UW oraz Centrum Nauk Sądowych UW. Zajęcia będą prowadzone przez dr Jerzego Wojciechowskiego oraz mgr Karolinę Stala.

Zajęcia będą się odbywały we poniedziałki od godziny 17:45 do 21:00 na Wydziale Psychologii UW (zajęcia umożliwiają zdobycie 6 punktów ECTS). Przeznaczone są dla 20-24 osobowej grupy studentów z Wydziału Psychologii i Wydziału Prawa i Administracji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby chętne, które nie są zapisane na specjalizację „Psychologia Sądowa” proszone są o napisanie listu motywacyjnego i przesłanie go na adres: jerzy.wojciechowski@psych.uw.edu.pl lub karolina.stala@psych.uw.edu.pl do 14 grudnia 2016 r.

Pełny opis kursu znajduje się pod adresem:

Data publikacji: 05 grudnia 2016